Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Scenic

renault scenic

Renault Scenic to samochód osobowy zaliczany do klasy pojazdów typu minivan. Jest to auto charakteryzujące się bardzo dużym wnętrzem, w którym w zależności od wybranej wersji możliwe jest przewożenie 5, a nawet 7 osób. Auto takie spełnia więc zadania pojazdu rodzinnego. Model ten wyprodukowano głównie z myślą o dużych rodzinach, którym zależy na bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach jazdy nawet na dalekich dystansach. Oprócz tego auto jest wykorzystywane komercyjnie jako taksówka lub auto firm specjalizujących się w transporcie pasażerskim (krajowym lub międzynarodowym).


Opisywane auto Renault Scenic jest produkowane od 1996 roku. Do tej pory wytworzono trzy generacje prezentowanego modelu. Różnią się one od siebie wyglądem, wielkością, zastosowanymi technologiami, elementami mechanicznymi oraz wyposażeniem. Dzięki temu samochód przez cały czas jest dopasowywany do rygorystycznych standardów jakościowych obowiązujących w branży motoryzacyjnej.


Od 2009 roku produkowana jest trzecia generacja modelu znana pod nazwą Renault Scenic III. Jest to auto wyposażone w napęd na przednie koła, na które moc silnika jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej, a także automatu posiadającego taką samą liczbę przełożeń. Dostępna jest też wersja ze skrzynią bezstopniową CVT. Silniki o pojemności 1.4-2.0 litra oferują bardzo dużą moc oraz bardzo dobre osiągi, dzięki którym opisywany samochód jest nie tylko dynamiczny, ale również jednocześnie zapewnia niski poziom spalanego paliwa na 100 kilometrów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault scenic?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Scenic jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Scenic. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt