Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Thalia

renault thalia

Renault Thalia to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu B. Było to więc auto większe od typowych pojazdów miejskich, któremu jednocześnie brakowało trochę do zaliczenia go do grona modeli klasy kompaktowej. Model ten powstał na bazie samochodu znanego jako Renault Clio. Był on w stanie pomieścić maksymalnie 5 osób, więc na krótką metę auto takie mogło być użytkowane jako samochód rodzinny, jednak jego głównym przeznaczeniem było użytkowanie na obszarach miejskich. Pojazd ten został zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących zwrotnego i taniego w eksploatacji samochodu zapewniającego dojazd do szkoły, pracy, miasta oraz w inne miejsca na krótszych dystansach.


Pierwszą generację opisywanego modelu Renault Thalia produkowano od 2000 do 2010 roku. Był to 4-drzwiowy sedan charakteryzujący się odpowiednim poziomem dynamiki pomimo zastosowania małych silników. Było to możliwe dzięki niskiej masie własnej auta. Model ten posiadał napęd na przednie koła, a moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5-biegowej przekładni manualnej. Silniki o pojemności 1.2-1.6 litra zapewniały moc 68-110 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Renault Thalia była produkowana w latach 2008-2013 jako 4-drzwiowy sedan (tak jak wersja pierwsza). Był to samochód z napędem na przednie koła, który radził sobie bardzo dobrze na obszarach miejskich. W aucie tym zastosowano 4-biegową skrzynię automatyczną lub 5-biegową manualną przystosowaną do przenoszenia mocy na układ napędowy. Silniki 1.2-1.6 oferowały moc 75-105 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault thalia?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Thalia jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Thalia. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt