Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan 200 SX

 • Nissan 200 SX

  Nissan 200 SX z Niemiec , 200 KM , bezwypadkowy

  50000
  Rok produkcji:
  1995
  Przebieg:
  68000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  200 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Nissan 200SX to pojazd zaliczany do grona samochodów o charakterze sportowym. Prezentowany model to auto, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także systemy i układy, dzięki którym pojazd ten generował bardzo dobre osiągi charakterystyczne dla samochodów jeżdżących w rajdach oraz wyścigach. W związku z tym można stwierdzić, że model ten został wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależy na posiadaniu pojazdu zapewniającego możliwość dynamicznej i agresywnej jazdy charakterystycznej dla stylu sportowego. Auto takie nie jest pojazdem rodzinnym i jest przeznaczone dla mniejszej liczby osób. Zapewnia ono możliwość dość szybkiego pokonywania nawet bardzo dalekich dystansów.


Opisywane auto Nissan 200SX było produkowane w latach 1974-2002. Przez cały ten okres powstało bardzo wiele wersji modelu określanych nazwą 200SX. Dzięki częstym modernizacjom każda wersja wprowadzała na rynek motoryzacyjny wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym samochód generował jeszcze lepsze osiągi oraz zapewniał komfort i bezpieczeństwo jazdy, a to z kolei pozwalało na dopuszczenie tego auta do użytkowania w ruchu drogowym.


W latach 1999-2002 produkowano ostatni model wchodzący w skład wersji 200SX. Był to 2-drzwiowy kabriolet lub coupe z taką samą liczbą drzwi. W samochodzie tym za przenoszenie mocy na napęd odpowiadały skrzynie manualne z 5 albo 6 biegami lub skrzynie automatyczne posiadające 4 przełożenia. Silniki 2.0 litra zapewniały wysoką moc, która przekładała się na bardzo dobre osiągi o sportowym charakterze.

Polska

Nissan 200 SX - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan 200 SX w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt