Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Terrano

 • Nissan Terrano II (1995-)

  Nissan Terrano II 4X4 , HAK ,TERENOWY , ELEKTRYKA

  11900
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  370000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Nissan Terrano to pojazd osobowy wchodzący w skład segmentu samochodów sportowo-użytkowych. Jest to więc auto charakteryzujące się przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość zmieszczenia całej rodziny. Oznacza to, że prezentowany model może być wykorzystywany jako rodzinny SUV. Samochód tego rodzaju został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem komfortowego i bezpiecznego pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy na krótkich, a także długich dystansach dla siebie oraz swojej rodziny. Jest to samochód dla ludzi zainteresowanych posiadaniem pojazdu wielozadaniowego radzącego sobie z jazdą po szosach lub w terenie.


Bardzo ważną cechą charakteryzującą prezentowany samochód Nissan Terrano jest jego solidna konstrukcja. Dzięki niej auto jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz różne przeciążenia związane z jazdą w warunkach terenowych. W skład wyposażenia wchodziły różne elementy i układy odpowiadające za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu pomimo jazdy w niekorzystnych warunkach terenowych.


W latach 1993-2006 była produkowana najnowsza, druga generacja opisywanego samochodu. Nissan Terrano II był dostępny jako pojazd 3 lub 5-drzwiowy. W modelu tym stosowano silniki o pojemności 2.4, 2.7 oraz 3.0 litra. Zapewniały one wysoką moc, odpowiedni poziom przyspieszenia, prędkość maksymalną, moment obrotowy oraz inne parametry stojące na bardzo dobrym poziomie. Dzięki temu możliwa była wydajna i dynamiczna jazda w terenie o umiarkowanym oraz średnim poziomie trudności.

Polska

Nissan Terrano - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Terrano w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt