Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Sunny

Samochodód osobowy

Nissan Sunny to auto zaliczane do grona pojazdów kompaktowych oraz aut klasy średniej-niższej. Model ten dysponuje więc odpowiednią ilością miejsca dla kierowcy, a także 4 pasażerów. Dzięki temu samochód taki bardzo dobrze spełniał zadania auta rodzinnego. Pasażerowie i kierowca mogli liczyć na różne elementy wyposażenia, które uprzyjemniały jazdę, zwiększały jej komfort, a także poprawiały poziom jej bezpieczeństwa.


Samochód Nissan Sunny jest produkowany od 1966 roku, a jego produkcja trwa nadal. Przez cały ten czas powstało wiele wersji tego modelu. Liczne modernizacje sprawiały, że jakość tego auta utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie, a trwałość nie pozostawiała wiele do życzenia. Modernizacje te sprawiały również, że opisywany pojazd był stale zgodny z najwyższymi wymaganiami rynkowymi oraz spełniał oczekiwania osób poszukujących niedrogich w eksploatacji aut rodzinnych.


W latach 1991-1996 produkowana była wersja N14 z napędem na cztery koła oraz skrzynią biegów M5. W pojeździe tym stosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4, 1.6 oraz 2.0 litra, a także silniki wysokoprężne o pojemności 2.0 litra. Ich moc to poziom 86-143 koni mechanicznych, więc dostępne były wersje charakteryzujące się większą ekonomią oraz większą dynamiką. Od 2011 roku produkowana jest najnowsza wersja posiadająca napęd na przednią oś. Jest to 4-drzwiowy sedan wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra oraz mocy 98 koni mechanicznych, a także w jednostkę dieslowską o takiej samej pojemności, a także mocy 86 koni mechanicznych.

Polska

Nissan Sunny - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Sunny w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt