Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Pathfinder

 • Nissan Pathfinder

  Nissan Pathfinder 2012, 2.5D 190KM Aut, wersja LE, 7 osobowy, polski salon, serwis ASO

  79900
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  114000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  190 KM
  Poj. silnika:
  2488 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Nissan Pathfinder

  Nissan Pathfinder TDI , 4x4 , 7 osobowy , możliwość zamiany

  34700
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  20007 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  177 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku jako Nissan Pathfinder to pojazd zaliczany do grona samochodów typu SUV. Oznacza to, że opisywany model to tak zwane auto sportowo-użytkowe charakteryzujące się przede wszystkim przestronnym i komfortowym wnętrzem zapewniającym bardzo wygodną i bezpieczną jazdę dla nawet 7 osób. W związku z takim atutem, opisywany samochód jest często wybierany przez swoich użytkowników jako auto przeznaczone do spełniania zadań pojazdu rodzinnego. Pojazd ten stworzono z myślą o zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy dla nawet bardzo dużych rodzin. Zaprojektowano go dla osób myślących o autach wielofunkcyjnych radzących sobie z jazdą po asfalcie, a także trasach terenowych.


Opisywany samochód Nissan Pathfinder jest produkowany od 1986 roku. Przez cały okres produkcji wytworzono cztery generacje prezentowanego modelu. Różniły się one od siebie wyglądem, wielkością oraz zastosowanymi technologiami i elementami wyposażenia. Dzięki modernizacji, każda generacja zapewniała zgodność z rygorystycznymi normami jakościowymi oraz spełniała oczekiwania swoich użytkowników.


Od 2012 roku aż do dziś produkowana jest czwarta generacja modelu Nissan Pathfinder. Samochód ten charakteryzuje się solidną budową utrzymującą ciężar pasażerów oraz obciążenia związane z jazdą w trudniejszych warunkach terenowych. Auto posiada napęd na przednią oś lub na cztery koła. Dysponuje ono skrzynią CVT oraz silnikami benzynowymi o pojemności 3.5 litra, a także jednostkami hybrydowymi 2.5 litra wspomaganymi przez silniki elektryczne.

Polska

Nissan Pathfinder - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Pathfinder w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt