Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Quest

 • Nissan Quest

  Nissan Quest LPG, 260 KM , Zarejestrowany w Polsce

  32400
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  166000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  260 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Nissan Quest to pojazd osobowy zaliczany do grona aut typu minivan. Jest to więc auto oferujące przede wszystkim przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie całych rodzin w bardzo komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Na podstawie tych informacji można zauważyć, że pojazd ten został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy poszukują komfortowego, dynamicznego, a także bezpiecznego środka transportu dla siebie oraz swoich rodzin lub innych zorganizowanych grup ludzi.


Nissan Quest jest samochodem produkowanym od 2013 roku. W pojeździe tym zastosowano wiele elementów wyposażenia, dzięki którym jazda zostaje umilona, a poziom jej bezpieczeństwa jest wysoki nawet w przypadku pokonywania dłuższej trasy z dużą prędkością. Solidna konstrukcja sprawiała, że auto jest odporne na przeciążenia, a także uszkodzenia mechaniczne. Bardzo ważnym atutem tego modelu jest ogólna, wysoka jakość wykonania. Dotychczas powstały cztery generacje tego modelu różniące się pod względem wyglądu i zastosowanych technologii. Dzięki licznym modernizacjom pojazd nadal spełnia wymagania rynkowe dotyczące jakości, trwałości i bezpieczeństwa.


Od 2010 roku aż po dziś dzień produkowana jest czwarta generacja prezentowanego samochodu Nissan Quest. Model ten to 4-drzwiowy minivan dysponujący skrzynią biegów w wersji CVT. Zastosowano w nim silniki o pojemności 3.5 litra, które generują moc na poziomie 260 koni mechanicznych. Rozwiązanie takie zapewniało bardzo dobre osiągi zadowalające wielu użytkowników.

Polska

Nissan Quest - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Quest w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt