Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan 350 Z

 • Nissan 350 Z

  Nissan 350 Z 287 KM , Automat , bezwypadkowy

  31000
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  110000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  287 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Nissan 350Z to pojazd zaliczany do grona aut o charakterze sportowym. W związku z tym prezentowany model zapewniał bardzo dobre osiągi, dzięki którym mógł konkurować nawet z pojazdami wyczynowymi przystosowanymi do startu w rajdach i wyścigach. Oczywiście w porównaniu z nimi prezentowany pojazd był wyposażony w wiele systemów, a także technologii odpowiadających za zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Samochód ten posiadał ograniczoną ilość miejsca, więc użytkowanie go jako pojazdu rodzinnego było niepraktyczne i w zasadzie niemożliwe. Auto tego rodzaju zostało wyprodukowane z myślą o ludziach, którzy cenią sobie dynamiczną, agresywną jazdę oraz możliwość szybkiego pokonywania krótkich oraz długich dystansów.


Opisywany samochód Nissan 350Z był wytwarzany jako coupe lub roadster z 2 drzwiami. Model ten produkowano w latach 2002-2009. Posiadał on różne elementy wyposażenia oraz nowoczesne technologie, dzięki którym poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki. Oznacza to, że dzięki takim systemom auto zostało dopuszczone do użytkowania poza torem wyścigowym.


Model znany jako Nissan 350Z to samochód posiadający napęd na tylną oś. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni 6-biegowej, a także skrzyni automatycznej posiadającej 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silniki to w modelach tej serii stosowano jednostki napędowe o pojemności 3.5 litra, których moc wahała się w granicach 287-353 koni mechanicznych.

Polska

Nissan 350 Z - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan 350 Z w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt