Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Patrol

Samochodód osobowy

Nissan Patrol to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Charakteryzuje się on przestronnym wnętrzem dla kilku osób oraz bardzo dobrymi osiągami, dzięki którym pojazd ten radzi sobie świetnie z pokonywaniem tras terenowych. Samochód ten był produkowany dla potrzeb armii, ale powstało również wiele jego wersji cywilnych. Dzięki takiemu samochodowi można zapewnić bezpieczną, komfortową oraz dynamiczną jazdę niezależnie od panujących warunków drogowych. Opisywane auto jest uznawane za flagowy produkt Nissana oraz za jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych samochodów terenowych na świecie.


Istotną cechą modelu Nissan Patrol jest jego solidna konstrukcja. Pojazd taki jest wzmocniony, aby utrzymać ciężar przebywających w nim osób. Zapewniona została również odporność na działanie negatywnych czynników związanych z jazdą terenową. Oznacza to, że samochodowi temu nie są straszne uszkodzenia mechaniczne nawet w przypadku jazdy po dziurawych drogach, trasach polnych, terenowych, itp.


Opisywany samochód Nissan Patrol jest produkowany od 1950 roku i przez cały okres produkcji powstało wiele generacji tego modelu. Odróżniały się one od siebie wyglądem, zastosowanymi technologiami oraz innymi rozwiązaniami, dzięki którym auto takie było i jest w stanie zapewnić zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym. Najnowsza wersja jest produkowana od 2010 roku aż po dziś dzień. Jest to 5-drzwiowy SUV z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy 5 lub 7-biegowej skrzyni automatycznej albo przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 lub 6 biegów. Silnik o pojemności 5.6 litra zapewnia bardzo dobre osiągi.

Polska

Nissan Patrol - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Patrol w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt