Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Pixo

 • Nissan Pixo

  Nissan Pixo BENZYNA , ZADBANY , KLIMA

  17800
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  63200 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  68 KM
  Poj. silnika:
  996 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd osobowy marki Nissan Pixo jest autem zaliczanym do grona samochodów klasy A. Jest to więc pojazd o małych rozmiarach, który nie jest przeznaczony do użytkowania jako auto rodzinne. Zapewnia on miejsce dla 4 osób, a jego głównym przeznaczeniem jest użytkowanie w ruchu miejskim. Oznacza to, że pojazd taki został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o osobach, którym zależy na kupnie nowoczesnego, małego, zwrotnego i taniego w eksploatacji samochodu, który zapewniać będzie dojazd do szkoły, pracy, miasta, na zakupu lub będzie służyć w inny sposób na krótszych dystansach.


Opisywane auto Nissan Pixo jest samochodem charakteryzującym się bardzo dobrą zwrotnością oraz małymi rozmiarami, dzięki którym możliwe jest parkowanie w ciasnych miejscach oraz wykonywanie innych manewrów związanych z jazdą na obszarach miejskich. Prezentowany model jest produkowany od 2008 roku, a w skład jego wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów, dzięki którym jazda jest komfortowa, bezpieczna, a także dynamiczna. Dzięki niskiej masie własnej pojazdu, auto zapewnia dobre osiągi pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników.


Opisywany pojazd Nissan Pixo to samochód wyposażony w napęd na przednią oś charakterystyczny dla większości pojazdów przeznaczonych do użytkowania na obszarach miejskich. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy skrzyni automatycznej z 4 biegami lub manualnej z 5 przełożeniami. Silnik 1.0 litra jest oszczędny, ale tak jak zostało to wspomniane wcześniej, auto jest lekkie i dzięki temu zapewnia dobre przyspieszenie oraz inne osiągi.

Polska

Nissan Pixo - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Pixo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt