Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Navara

 • Nissan Navara

  Nissan Navara

  36000
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  170000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  171 KM
  Poj. silnika:
  2488 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Nissan Navara

  Nissan Navara 2,3 dCi 190KM 4WD Bi Turbo Tekna + blokada tylnego mostu/automat

  119000
  Rok produkcji:
  2017
  Przebieg:
  1 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  190 KM
  Poj. silnika:
  2298 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Nissan Navara

  Nissan Navara terenowy , serwisowany , filtr cząstek stałych

  49000
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  104216 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  190 KM
  Poj. silnika:
  2488 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Nissan Navara to pojazd mechaniczny o nadwoziu pickup. Oznacza to, że auto takie nie posiada zbyt wiele miejsca dla pasażerów. Możliwe jest przewożenie 2-4 osób razem z kierowcą. Nie jest to więc samochód o charakterze rodzinnym. Jego najważniejszą cechą jest otwarta tylna przestrzeń przeznaczona do przewożenia różnych ładunków o sporym ciężarze, a także nietypowych gabarytach. W związku z tym auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach, które często przewożą różne rzeczy. Oprócz tego warto zaznaczyć, że wiele małych i średnich firm poszukujących środka transportu do przewożenia narzędzi i towarów korzysta z pojazdów tego typu. Oznacza to, że opisywany model charakteryzuje się zastosowaniem prywatnym, a także komercyjnym.


Opisywane auto Nissan Navara jest produkowane od 1986 roku. W całym okresie produkcji powstało kilka generacji tego modelu. Samochód ten przeszedł wiele modernizacji obejmujących różne technologie. Dzięki nim jazda takim autem jest komfortowa, dynamiczna, a także bezpieczna. Oczywiście wszystkie generacje posiadały wzmocnioną konstrukcję pozwalającą na przewożenie nawet bardzo ciężkich rzeczy.


Od 2014 roku produkowana jest czwarta generacja prezentowanego modelu Nissan Navara. Jest to 2 lub 4-drzwiowy pickup wyposażony w system kontroli jazdy, hamulcowy mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, system wspomagania ruszania pod górę oraz kontroli zjazdu. Warto dodać, że prezentowany samochód posiada napęd na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 7-biegowej skrzyni automatycznej lub 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki 2.5 litra zapewniają moc na poziomie 163-190 koni mechanicznych.

Polska

Nissan Navara - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Navara w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt