Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Almera Tino

 • Nissan Almera Tino

  Nissan Almera Tino Nissan

  6490
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  263000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  113 KM
  Poj. silnika:
  2180 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Nissan Almera Tino jest samochodem, który powstał na bazie drugiej generacji znanej jako Nissan Almera N16. Pojazd ten zaliczany jest do grona kompaktowych minivanów. Jak na swoją klasę charakteryzuje się on małymi rozmiarami, ale jest w stanie pomieścić 5 osób, więc możliwe jest użytkowanie tego modelu jako pojazdu o charakterze rodzinnym. Oprócz przestronnego wnętrza, pojazd ten oferuje bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy. Każda osoba przebywająca w aucie posiada osobny fotel tylko dla siebie. Model ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach szukających bezpiecznego i bardzo wygodnego środka transportu dla siebie oraz swojej rodziny.


Opisywane auto Nissan Almera Tino było produkowane w latach 2000-2006 w wersji 5-drzwiowej. Model ten posiadał wiele różnych elementów wyposażenia, dzięki którym jazda nie była nudna, męcząca, niewygodna ani niebezpieczna. W związku z tym pojazd nadawał się do użytkowania jako auto rodzinne na dłuższe trasy. W zależności od konfiguracji foteli w drugim rzędzie, pojemność bagażnika w takim samochodzie wahała się w granicach 440-2000 litrów.


Prezentowany pojazd Nissan Almera Tino posiadał 5-biegową skrzynię manualną, 4-biegową skrzynię automatyczną lub bezstopniowy automat CVT. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu stosowano jednostki napędowe o pojemności 1.5-2.2 litra, które generowały moc na poziomie 90-136 koni mechanicznych. Oznacza to, że samochód ten był nie tylko rozwiązaniem bezpiecznym i komfortowym, ale również bardzo dynamicznym i dzięki niemu dalekie trasy mogły być pokonywane w krótkim czasie.

Polska

Nissan Almera Tino - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Almera Tino w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt