Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Titan

 • Nissan Titan

  Nissan Titan 5.6 BENZYNA , 305 KM , AUTOMAT

  49900
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  124000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  305 KM
  Poj. silnika:
  5600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Nissan Titan to samochód zaliczany do pojazdów typu pickup. Jest to model, który charakteryzuje się ograniczonym miejscem dla ludzi i pozwala na przewożenie 2 lub 4 osób (w zależności od wybranej wersji). Nie jest to więc samochód o charakterze rodzinnym. Pojazd tego typu jest modelem, w którym najważniejszą cechą jest jego otwarta tylna część przeznaczona do transportu różnych towarów. W związku z tym auto cieszy się zainteresowaniem różnych firm potrzebujących samochodu do przewożenia ładunków o dużej masie i różnych gabarytach. Samochód ten został wyprodukowany głównie z myślą o jego komercyjnym wykorzystaniu.


Prezentowany pojazd Nissan Titan jest produkowany od 2003 roku i jest dostępny w kilku wersjach wyposażeniowych. Obejmują one elementy, układy, a także systemy odpowiadające za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także wydajności w przypadku transportu bardzo ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. Bardzo ważną cechą tego modelu jest wzmocniona konstrukcja, która jest w stanie utrzymać bardzo duże obciążenie.


Nissan Titan to samochód wyposażony w napęd na tylną oś, ale są również dostępne bardziej terenowe wersje z napędem na cztery koła. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni automatycznej, a silniki o pojemności 5.6 litra generują moc na poziomie 309 oraz 321 koni mechanicznych. Umożliwiają one generowanie bardzo dobrych osiągów, dzięki którym jazda z nawet bardzo dużym obciążeniem może być dynamiczna i niezwykle wydajna.

Polska

Nissan Titan - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Titan w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt