Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Skyline

 • Nissan Skyline

  Nissan Skyline Bezwypadkowy , automat , 197 KM

  17500
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  62500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  197 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Nissan Skyline to pojazd mechaniczny zaliczany do grona samochodów o charakterze sportowym. W związku z tym najważniejszym atutem takiego auta jest możliwość generowania bardzo dobrych osiągów zbliżonych do tych generowanych przez pojazdy wyczynowe startujące w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Samochód tego typu posiada ograniczone wnętrze, więc użytkowanie go jako auta rodzinnego jest raczej niepraktyczne. Model ten został wyprodukowany z myślą o osobach, które są zainteresowane możliwością dynamicznego i szybkiego pokonywania nawet dalszych dystansów.


Prezentowany model Nissan Skyline jest produkowany już od 1957 roku i przez cały ten czas powstało mnóstwo generacji, wersji i odmian tego pojazdu. Regularne modernizacje sprawiały, że pojazdy te różniły się od siebie wyglądem, bogactwem wyposażenia, zastosowanymi technologiami oraz innymi zmianami, dzięki którym ich jakość pozostawała na wysokim poziomie. W związku z tym samochód przez cały czas zapewniał zgodność z najwyższymi standardami ustalanymi przez producentów nowoczesnych samochodów.


Od 2014 roku produkowana jest wersja znana jako Skyline Sedan. Jak sama nazwa wskazuje, jest to samochód o nadwoziu sedan posiadający 4 drzwi. Auto tego rodzaju posiada napęd na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 7-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano jednostkę napędową o pojemności 3.5 litra wspomaganą przez dodatkowy silnik elektryczny. Dzięki temu rozwiązaniu auto zapewnia bardzo dobre osiągi i nie spala za wiele paliwa.

Polska

Nissan Skyline - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Skyline w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt