Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan GT-R

 • Nissan GT-R

  Nissan GT-R 485KM 1 właściciel 2010r. 4x4

  199900
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  45000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  485 KM
  Poj. silnika:
  3800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd osobowy noszący nazwę Nissan GT-R to auto zaliczane do segmentu tak zwanych supersamochodów. Pojazd ten charakteryzuje się wyposażeniem oraz konstrukcją aerodynamiczną zapewniającą bardzo dobre osiągi oraz możliwość przekraczania maksymalnej prędkości na poziomie 300 kilometrów na godzinę. W związku z tym auto takie może konkurować nawet z samochodami wyścigowymi lub rajdowymi, jednak w porównaniu z nimi jest o wiele bardziej wygodne i bezpieczne. W związku z tym samochód został dopuszczony do użytkowania w normalnym ruchu drogowym. Pojazd zaprojektowano z myślą o osobach, które są zainteresowane wejściem w posiadanie najwyższej jakości auta umożliwiającego pokonywanie nawet dalekich dystansów w krótkim czasie.


Opisywany model Nissan GT-R jest produkowany od 2007 roku. Samochód taki jest modelem, w którym zastosowano najwyższej jakości rozwiązania oraz technologie wpływające na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest użytkowanie auta poza torami wyścigowymi. Solidna konstrukcja utrzymująca obciążenia związane z wysoką prędkością to kolejny istotny atut opisywanego pojazdu.


Nissan GT-R to samochód osobowy wyposażony w napęd na cztery koła, który wpływa w znaczącym stopniu na poprawienie dynamiki jazdy. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiada 6-biegowa skrzynia półautomatyczna. W modelu tym zastosowano jednostkę napędową o pojemności 3.8 litra, która generuje moc na poziomie 480-550 koni mechanicznych. Dzięki temu samochód jest w stanie zapewniać bardzo dobre osiągi.

Polska

Nissan GT-R - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan GT-R w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt