Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Maxima

 • Nissan Maxima

  Nissan Maxima 3,5 B+LPG

  17900
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  160000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  265 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Nissan Maxima

  Nissan Maxima 265 KM , SKÓRA , TEMPOMAT

  25000
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  125000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  265 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Nissan Maxima to pojazd zaliczany do grona aut należących do tak zwanej klasy premium. Oznacza to, że model tego rodzaju charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Jest to więc typowy przedstawiciel auta o charakterze rodzinnym. Posiada on bogate wyposażenie, dzięki któremu kierowca oraz wszyscy pasażerowie mają zapewnione jak najlepsze warunki jazdy. Auto wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych wejściem w posiadanie najwyższej jakości pojazdów zapewniających nie tylko jak najlepsze warunki jazdy, ale również bardzo dobre osiągi.


Prezentowane auto Nissan Maxima jest produkowane od 1976 roku. W tym długim okresie produkcji wytwarzano bardzo wiele generacji tego modelu (łącznie siedem). Oznacza to, że przeprowadzano bardzo wiele modernizacji mających na celu odmianę wyglądu zewnętrznego takiego samochodu. Oprócz tego każda nowa generacja wprowadzała innowacyjne rozwiązania technologiczne, bogatsze wyposażenie oraz inne elementy poprawiające jakość, wydajność, komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.


Ostatnia siódma generacja  modelu Nissan Maxima jest produkowana od 2009 roku. Auto takie dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz posiada napęd na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów typu CVT. Ten 4-drzwiowy sedan został wyposażony w jednostkę napędową o pojemności 3.5 litra. Taki silnik zapewnia bardzo dużą moc na poziomie 290 koni mechanicznych. Oznacza to, że opisywane auto rodzinne jest nie tylko luksusowo wyposażone, ale również zapewnia bardzo dynamiczną jazdę.

Polska

Nissan Maxima - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Maxima w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt