Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Nissan Cube

 • Nissan Cube

  Nissan Cube bogata wersja , perłowy , minivan

  29900
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  31264 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  110 KM
  Poj. silnika:
  1598 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Nissan Cube to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu A. Model ten jest więc autem miejskim, które charakteryzuje się ograniczonym wnętrzem i w związku z tym auto jest w stanie pomieścić kilka osób, ale użytkowanie go jako pojazdu rodzinnego jest niepraktyczne. Opisywany pojazd zapewnia przede wszystkim transport na krótszych dystansach. Został on więc stworzony z myślą o osobach, które są zainteresowane wejściem w posiadanie samochodu zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp. Samochód radzi sobie również dobrze na dalszych dystansach, jednak jego głównym przeznaczeniem są krótsze trasy.


Opisywany samochód Nissan Cube był produkowany w latach 1998-2014, a w Japonii jest on produkowany aż po dziś dzień. Jego charakterystyczną cechą był wygląd przypominający "pudełko na kółkach". Pojazd ten posiadał wiele systemów i elementów wyposażenia, które umożliwiały zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Wszystkie generacje zapewniały dynamiczną i oszczędną jazdą miejską. Liczne modernizacje sprawiały, że każda wersja spełniała rygorystyczne wymagania jakościowe.


W latach 2008-2014 (albo do dziś w Japonii) produkowana była trzecia generacja modelu Nissan Cube. Jest to 5-drzwiowy hatchback wyposażony w napęd na przednią oś, ale dostępne były również wersje z napędem na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej lub skrzyni typu CVT. Silniki 1.5-1.8 litra zapewniają odpowiedni poziom dynamiki, a osiągi są bardzo dobre dzięki niskiej masie własnej tego auta.

Polska

Nissan Cube - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Nissan Cube w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt