Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 6490 do 7900

Jaka jest historia marki nissan almera tino?

Nissan Almera Tino jest samochodem, który powstał na bazie drugiej generacji znanej jako Nissan Almera N16. Pojazd ten zaliczany jest do grona kompaktowych minivanów. Jak na swoją klasę charakteryzuje się on małymi rozmiarami, ale jest w stanie pomieścić 5 osób, więc możliwe jest użytkowanie tego modelu jako pojazdu o charakterze rodzinnym. Oprócz przestronnego wnętrza, pojazd ten oferuje bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy. Każda osoba przebywająca w aucie posiada osobny fotel tylko dla siebie. Model ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach szukających bezpiecznego i bardzo wygodnego środka transportu dla siebie oraz swojej rodziny.


Opisywane auto Nissan Almera Tino było produkowane w latach 2000-2006 w wersji 5-drzwiowej. Model ten posiadał wiele różnych elementów wyposażenia, dzięki którym jazda nie była nudna, męcząca, niewygodna ani niebezpieczna. W związku z tym pojazd nadawał się do użytkowania jako auto rodzinne na dłuższe trasy. W zależności od konfiguracji foteli w drugim rzędzie, pojemność bagażnika w takim samochodzie wahała się w granicach 440-2000 litrów.


Prezentowany pojazd Nissan Almera Tino posiadał 5-biegową skrzynię manualną, 4-biegową skrzynię automatyczną lub bezstopniowy automat CVT. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu stosowano jednostki napędowe o pojemności 1.5-2.2 litra, które generowały moc na poziomie 90-136 koni mechanicznych. Oznacza to, że samochód ten był nie tylko rozwiązaniem bezpiecznym i komfortowym, ale również bardzo dynamicznym i dzięki niemu dalekie trasy mogły być pokonywane w krótkim czasie.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan almera tino?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Almera Tino jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Almera Tino. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Almera Tino
Ocena marki: 4.8138 na 5 W oparciu o 138 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt