Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Almera

nissan almera

Pojazd osobowy istniejący na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Nissan Almera to nic innego jak auto zaliczane do grona pojazdów kompaktowych. Posiada ono niewielkie rozmiary w porównaniu z samochodami rodzinnymi klasy średniej, ale mimo to umożliwia względnie komfortowe przewożenie 4-5 osób na krótkich i długich dystansach. W związku z tym takie auto może być również użytkowane jako model rodzinny. Oprócz tego pojazd ten jest samochodem radzącym sobie bardzo dobrze w ruchu miejskim. Został on stworzony z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie auta o charakterze wielofunkcyjnym, które pozwoli na przewożenie całej rodziny na długim dystansie lub zapewni dojazd do miasta, szkoły, pracy, itp.


Pierwsza generacja znana pod nazwą Nissan Almera N15 była produkowana w latach 1995-2000. Model ten był produkowany jako 3 i 5-drzwiowy hatchback lub 5-drzwiowy sedan. Pojazd ten dysponował wyposażeniem poprawiającym komfort i bezpieczeństwo jazdy. Auto takie posiadało napęd na tylną oś, a moc silnika była na nią przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegową przekładnię automatyczną. Silniki o pojemności 1.4-2.0 litra zapewniały moc na poziomie 75-143 koni mechanicznych.


Druga generacja N16 produkowana była w latach 2000-2006 również w wersji hatchback, a także sedan, ale oprócz tego zdecydowano się na produkcję wersji minivan. Samochód ten dysponował napędem na przednią oś oraz manualnymi skrzyniami posiadającymi 5 lub 6 przełożeń, a także automatyczną skrzynią z 4 przełożeniami lub skrzynią bezstopniową CVT. Silniki 1.5-2.2 litra zapewniały moc 82-136 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan almera?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Almera jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Almera. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt