Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Altima

nissan altima

Nissan Altima to samochód produkcji japońskiej zaliczany do grona pojazdów wchodzących w skład tak zwanej klasy średniej. Bardzo ważną cechą takiego modelu jest przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość komfortowego, bezpiecznego i przede wszystkim bezproblemowego przewożenia 5 osób. Oznacza to, że pojazd taki może być używany jako auto rodzinne. Wcześniejsze generacje tego modelu były zaliczane do klasy kompaktowej. Były one mniejsze i słabsze, ale również dobrze radziły sobie z zadaniami aut o charakterze rodzinnym. W związku z tym można stwierdzić, że prezentowany samochód został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych zapewnieniem swoim rodzinom niedrogiego, ale wydajnego, wygodnego i bezpiecznego środka transportu.


Opisywany samochód Nissan Altima jest produkowany od 1993 roku. Do roku 2001 modele tego pojazdu zaliczały się do grona aut klasy kompaktowej. Przez cały okres produkcji powstało pięć generacji takiego samochodu. Auto było często modernizowane, a efektem takich prac jest bardzo wysoka jakość, duża trwałość, a także wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa zapewniany kierowcy oraz pasażerom tego samochodu.


Prezentowane auto marki Nissan Altima jest produkowane w ramach piątej generacji od 2013 roku aż po dziś dzień. Jest to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednie koła. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy automatycznej przekładni bezstopniowej typu CVT. Silniki o pojemności 2.5 oraz 3.5 litra generują moc na poziomie 182 oraz 270 koni mechanicznych. Dzięki nim auto jest dynamiczne i pozwala na pokonywanie dalekich tras w krótkim czasie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan altima?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Altima jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Altima. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt