Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 199900 do 199900

Jaka jest historia marki nissan gt-r?

Pojazd osobowy noszący nazwę Nissan GT-R to auto zaliczane do segmentu tak zwanych supersamochodów. Pojazd ten charakteryzuje się wyposażeniem oraz konstrukcją aerodynamiczną zapewniającą bardzo dobre osiągi oraz możliwość przekraczania maksymalnej prędkości na poziomie 300 kilometrów na godzinę. W związku z tym auto takie może konkurować nawet z samochodami wyścigowymi lub rajdowymi, jednak w porównaniu z nimi jest o wiele bardziej wygodne i bezpieczne. W związku z tym samochód został dopuszczony do użytkowania w normalnym ruchu drogowym. Pojazd zaprojektowano z myślą o osobach, które są zainteresowane wejściem w posiadanie najwyższej jakości auta umożliwiającego pokonywanie nawet dalekich dystansów w krótkim czasie.


Opisywany model Nissan GT-R jest produkowany od 2007 roku. Samochód taki jest modelem, w którym zastosowano najwyższej jakości rozwiązania oraz technologie wpływające na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest użytkowanie auta poza torami wyścigowymi. Solidna konstrukcja utrzymująca obciążenia związane z wysoką prędkością to kolejny istotny atut opisywanego pojazdu.


Nissan GT-R to samochód osobowy wyposażony w napęd na cztery koła, który wpływa w znaczącym stopniu na poprawienie dynamiki jazdy. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiada 6-biegowa skrzynia półautomatyczna. W modelu tym zastosowano jednostkę napędową o pojemności 3.8 litra, która generuje moc na poziomie 480-550 koni mechanicznych. Dzięki temu samochód jest w stanie zapewniać bardzo dobre osiągi.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan gt-r?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan GT-R jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan GT-R. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan GT-R
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt