Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Juke

nissan juke

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Nissan Juke to pojazd mechaniczny zaliczany do grona osobowych crossoverów łączących w sobie cechy aut terenowych, a także minivanów. W związku z tym bardzo ważną cechą opisywanego modelu jest fakt, że posiada on bardzo przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób w komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Oznacza to, że opisywany model jest pojazdem, który może spełniać zadania samochodu rodzinnego na dłuższe dystanse. Auto stworzono z myślą o osobach szukających wysokiej jakości auta dla siebie oraz swojej rodziny, auta które będzie radziło sobie dobrze nie tylko na szosach, ale również w trasach terenowych.


Prezentowane auto Nissan Juke jest produkowane od 2010 roku. Model ten charakteryzuje się solidną, masywną konstrukcją, dzięki której możliwe jest wytrzymanie przeciążeń oraz zapewniona jest odporność na uszkodzenia mechaniczne związane z jazdą w trudniejszych warunkach terenowych. Bogate wyposażenie (m.in. poduszki powietrzne, ESP, itp.) przekłada się na wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu nawet bardzo długa trasa nie będzie nudna, niewygodna ani niebezpieczna.


Opisywany samochód marki Nissan Juke to model posiadający napęd na przednią lub obie osie. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej oraz automatycznej skrzyni biegów posiadającej również 6 przełożeń. Ten 5-drzwiowy crossover jest wyposażony w silniki o pojemności 1.2-1.6 litra oraz mocy 94-200 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan juke?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Juke jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Juke. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt