Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Kubistar

nissan kubistar

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Nissan Kubistar to auto o charakterze osobowym lub dostawczym. W zależności od wybranej wersji prezentowane auto zapewniało oraz zapewnia możliwość przewożenia 2-5 osób. Oczywiście nie jest to samochód rodzinny, a jego głównym przeznaczeniem jest zapewnianie transportu towarów lub pasażerów przez firmy specjalizujące się w realizacji zleceń w takim zakresie. W związku z tym auto zostało wyprodukowane przede wszystkim z myślą o jego komercyjnym użytkowaniu.


Pierwsza generacja  modelu Nissan Kubistar była wytwarzana w latach 1998-2008. Był to samochód 2 lub 5-osobowy charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją będącą w stanie utrzymać obciążenia generowane przez pasażerów oraz przewożone ładunki. Istniała również specjalna wersja tego auta przystosowana do jazdy terenowej. Model ten posiadał napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 1.2-1.6 litra generowały moc na poziomie 60-106 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu znanego jako Nissan Kubistar jest produkowana od 2008 roku aż po dziś dzień. W skład wyposażenia wchodziło wiele elementów poprawiających komfort i bezpieczeństwo transportu pasażerów lub towarów. Auto również dysponowało napędem na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne były również wersje z 4-biegowymi automatami. Silniki 1.5-1.6 litra zapewniały moc na poziomie 70-109 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan kubistar?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Kubistar jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Kubistar. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt