Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Maxima

nissan maxima

Samochód osobowy marki Nissan Maxima to pojazd zaliczany do grona aut należących do tak zwanej klasy premium. Oznacza to, że model tego rodzaju charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Jest to więc typowy przedstawiciel auta o charakterze rodzinnym. Posiada on bogate wyposażenie, dzięki któremu kierowca oraz wszyscy pasażerowie mają zapewnione jak najlepsze warunki jazdy. Auto wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych wejściem w posiadanie najwyższej jakości pojazdów zapewniających nie tylko jak najlepsze warunki jazdy, ale również bardzo dobre osiągi.


Prezentowane auto Nissan Maxima jest produkowane od 1976 roku. W tym długim okresie produkcji wytwarzano bardzo wiele generacji tego modelu (łącznie siedem). Oznacza to, że przeprowadzano bardzo wiele modernizacji mających na celu odmianę wyglądu zewnętrznego takiego samochodu. Oprócz tego każda nowa generacja wprowadzała innowacyjne rozwiązania technologiczne, bogatsze wyposażenie oraz inne elementy poprawiające jakość, wydajność, komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.


Ostatnia siódma generacja  modelu Nissan Maxima jest produkowana od 2009 roku. Auto takie dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz posiada napęd na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów typu CVT. Ten 4-drzwiowy sedan został wyposażony w jednostkę napędową o pojemności 3.5 litra. Taki silnik zapewnia bardzo dużą moc na poziomie 290 koni mechanicznych. Oznacza to, że opisywane auto rodzinne jest nie tylko luksusowo wyposażone, ale również zapewnia bardzo dynamiczną jazdę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan maxima?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Maxima jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Maxima. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt