Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Navara

nissan navara

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Nissan Navara to pojazd mechaniczny o nadwoziu pickup. Oznacza to, że auto takie nie posiada zbyt wiele miejsca dla pasażerów. Możliwe jest przewożenie 2-4 osób razem z kierowcą. Nie jest to więc samochód o charakterze rodzinnym. Jego najważniejszą cechą jest otwarta tylna przestrzeń przeznaczona do przewożenia różnych ładunków o sporym ciężarze, a także nietypowych gabarytach. W związku z tym auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach, które często przewożą różne rzeczy. Oprócz tego warto zaznaczyć, że wiele małych i średnich firm poszukujących środka transportu do przewożenia narzędzi i towarów korzysta z pojazdów tego typu. Oznacza to, że opisywany model charakteryzuje się zastosowaniem prywatnym, a także komercyjnym.


Opisywane auto Nissan Navara jest produkowane od 1986 roku. W całym okresie produkcji powstało kilka generacji tego modelu. Samochód ten przeszedł wiele modernizacji obejmujących różne technologie. Dzięki nim jazda takim autem jest komfortowa, dynamiczna, a także bezpieczna. Oczywiście wszystkie generacje posiadały wzmocnioną konstrukcję pozwalającą na przewożenie nawet bardzo ciężkich rzeczy.


Od 2014 roku produkowana jest czwarta generacja prezentowanego modelu Nissan Navara. Jest to 2 lub 4-drzwiowy pickup wyposażony w system kontroli jazdy, hamulcowy mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, system wspomagania ruszania pod górę oraz kontroli zjazdu. Warto dodać, że prezentowany samochód posiada napęd na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 7-biegowej skrzyni automatycznej lub 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki 2.5 litra zapewniają moc na poziomie 163-190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan navara?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Navara jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Navara. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt