Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Note

nissan note

Nissan Note to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu minivan. Auto takie jest więc samochodem zapewniającym przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób w komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. W związku ze swoimi atutami i cechami charakterystycznymi, prezentowany model może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym zapewniający wygodną oraz bezpieczną podróż na dłuższych dystansach. W związku z tym auto zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach posiadających rodzinę, której chcą zapewnić jak najlepsze warunki podróży.


Pierwsza generacja modelu Nissan Note była produkowana w latach 2006-2012. Pojazd ten to 5-drzwiowy minivan wyposażony w nowoczesny sprzęt obejmujący elementy, takie jak ABS, EBS, poduszki powietrzne, wycieraczki wspomagane przez czujnik deszczu, wspomaganie kierownicy oraz wiele innych systemów zwiększających poziom wygody, a także bezpieczeństwa jazdy. W aucie tym za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała skrzynia manualna z 5 biegami lub skrzynia automatyczna posiadająca 4 przełożenia. Silniki 1.4-1.6 litra (w tym 1.5 diesel) generowały moc na poziomie 68-110 koni mechanicznych.


Druga generacja prezentowanego auta Nissan Note jest produkowana od 2012 roku. Samochód ten również dysponuje bogatym wyposażeniem zapewniającym jak najlepsze warunki jazdy. Jest to pojazd z napędem na przednią lub obie osie oraz ze skrzynią typu CVT. Silniki 1.2 oraz 1.5 litra zapewniają moc generowaną na poziomie 80-98 koni mechanicznych. Dzięki nim pojazd zapewnia odpowiednie osiągi oraz jest jednocześnie bardzo ekonomiczny.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan note?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Note jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Note. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt