Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 34700 do 79900

Jaka jest historia marki nissan pathfinder?

Samochód osobowy znany na rynku jako Nissan Pathfinder to pojazd zaliczany do grona samochodów typu SUV. Oznacza to, że opisywany model to tak zwane auto sportowo-użytkowe charakteryzujące się przede wszystkim przestronnym i komfortowym wnętrzem zapewniającym bardzo wygodną i bezpieczną jazdę dla nawet 7 osób. W związku z takim atutem, opisywany samochód jest często wybierany przez swoich użytkowników jako auto przeznaczone do spełniania zadań pojazdu rodzinnego. Pojazd ten stworzono z myślą o zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy dla nawet bardzo dużych rodzin. Zaprojektowano go dla osób myślących o autach wielofunkcyjnych radzących sobie z jazdą po asfalcie, a także trasach terenowych.


Opisywany samochód Nissan Pathfinder jest produkowany od 1986 roku. Przez cały okres produkcji wytworzono cztery generacje prezentowanego modelu. Różniły się one od siebie wyglądem, wielkością oraz zastosowanymi technologiami i elementami wyposażenia. Dzięki modernizacji, każda generacja zapewniała zgodność z rygorystycznymi normami jakościowymi oraz spełniała oczekiwania swoich użytkowników.


Od 2012 roku aż do dziś produkowana jest czwarta generacja modelu Nissan Pathfinder. Samochód ten charakteryzuje się solidną budową utrzymującą ciężar pasażerów oraz obciążenia związane z jazdą w trudniejszych warunkach terenowych. Auto posiada napęd na przednią oś lub na cztery koła. Dysponuje ono skrzynią CVT oraz silnikami benzynowymi o pojemności 3.5 litra, a także jednostkami hybrydowymi 2.5 litra wspomaganymi przez silniki elektryczne.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan pathfinder?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Pathfinder jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Pathfinder. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Pathfinder
Ocena marki: 4.8137 na 5 W oparciu o 137 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt