Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 25000 do 25800

Jaka jest historia marki nissan patrol?

Nissan Patrol to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Charakteryzuje się on przestronnym wnętrzem dla kilku osób oraz bardzo dobrymi osiągami, dzięki którym pojazd ten radzi sobie świetnie z pokonywaniem tras terenowych. Samochód ten był produkowany dla potrzeb armii, ale powstało również wiele jego wersji cywilnych. Dzięki takiemu samochodowi można zapewnić bezpieczną, komfortową oraz dynamiczną jazdę niezależnie od panujących warunków drogowych. Opisywane auto jest uznawane za flagowy produkt Nissana oraz za jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych samochodów terenowych na świecie.


Istotną cechą modelu Nissan Patrol jest jego solidna konstrukcja. Pojazd taki jest wzmocniony, aby utrzymać ciężar przebywających w nim osób. Zapewniona została również odporność na działanie negatywnych czynników związanych z jazdą terenową. Oznacza to, że samochodowi temu nie są straszne uszkodzenia mechaniczne nawet w przypadku jazdy po dziurawych drogach, trasach polnych, terenowych, itp.


Opisywany samochód Nissan Patrol jest produkowany od 1950 roku i przez cały okres produkcji powstało wiele generacji tego modelu. Odróżniały się one od siebie wyglądem, zastosowanymi technologiami oraz innymi rozwiązaniami, dzięki którym auto takie było i jest w stanie zapewnić zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym. Najnowsza wersja jest produkowana od 2010 roku aż po dziś dzień. Jest to 5-drzwiowy SUV z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy 5 lub 7-biegowej skrzyni automatycznej albo przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 lub 6 biegów. Silnik o pojemności 5.6 litra zapewnia bardzo dobre osiągi.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan patrol?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Patrol jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Patrol. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Patrol
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt