Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 17800 do 17800

Jaka jest historia marki nissan pixo?

Pojazd osobowy marki Nissan Pixo jest autem zaliczanym do grona samochodów klasy A. Jest to więc pojazd o małych rozmiarach, który nie jest przeznaczony do użytkowania jako auto rodzinne. Zapewnia on miejsce dla 4 osób, a jego głównym przeznaczeniem jest użytkowanie w ruchu miejskim. Oznacza to, że pojazd taki został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o osobach, którym zależy na kupnie nowoczesnego, małego, zwrotnego i taniego w eksploatacji samochodu, który zapewniać będzie dojazd do szkoły, pracy, miasta, na zakupu lub będzie służyć w inny sposób na krótszych dystansach.


Opisywane auto Nissan Pixo jest samochodem charakteryzującym się bardzo dobrą zwrotnością oraz małymi rozmiarami, dzięki którym możliwe jest parkowanie w ciasnych miejscach oraz wykonywanie innych manewrów związanych z jazdą na obszarach miejskich. Prezentowany model jest produkowany od 2008 roku, a w skład jego wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów, dzięki którym jazda jest komfortowa, bezpieczna, a także dynamiczna. Dzięki niskiej masie własnej pojazdu, auto zapewnia dobre osiągi pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników.


Opisywany pojazd Nissan Pixo to samochód wyposażony w napęd na przednią oś charakterystyczny dla większości pojazdów przeznaczonych do użytkowania na obszarach miejskich. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy skrzyni automatycznej z 4 biegami lub manualnej z 5 przełożeniami. Silnik 1.0 litra jest oszczędny, ale tak jak zostało to wspomniane wcześniej, auto jest lekkie i dzięki temu zapewnia dobre przyspieszenie oraz inne osiągi.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan pixo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Pixo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Pixo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Pixo
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt