Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Primera

nissan primera

Samochód noszący nazwę Nissan Primera to pojazd osobowy zaliczany do grona aut klasy średniej. Oznacza to, że jedną z jego ważniejszych cech jest fakt posiadania przestronnego wnętrza, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób bez problemów, takich jak brak komfortu, ciasnota, itp. W związku z tym opisywany samochód został zaprojektowany z myślą o osobach, które planują użytkowanie tego auta jako pojazdu o charakterze rodzinnym. Spełnia on oczekiwania ludzi, którym zależy na komforcie, bezpieczeństwie oraz odpowiedniej dynamice jazdy.


Pierwsza generacja  modelu Nissan Primera była produkowana pod nazwą P10 w latach 1990-1996. Samochód ten posiadał napęd przedni, na który moc była przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegową przekładnię w wersji automatycznej. Silniki 1.6-2.0 litra oferowały moc na poziomie 75-150 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Nissan Primera była wytwarzana w latach 1995-2001. Samochód ten dysponował silnikami o pojemności 1.6-2.0 litra. Tak samo jak w przypadku generacji pierwszej, dostępne były bardziej ekonomiczne, a także bardziej dynamiczne wersje silnikowe. Każdy mógł więc wybrać coś dla siebie.


2001-2007 to okres produkcji trzeciej generacji opisywanego modelu Nissan Primera . Posiadał on napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przez skrzynie manualne posiadające 5 lub 6 biegów. Dostępna była również wersja z bezstopniową skrzynią CVT. Silniki o pojemności 1.6-2.2 litra zapewniały użytkownikom tego auta moc 109-170 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan primera?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Primera jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Primera. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt