Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Qashqai

nissan qashqai

Samochód osobowy znany pod nazwą Nissan Qashqai to pojazd typu crossover, który łączy w sobie cechy miejskiego kompaktu w wersji hatchback oraz samochodu sportowo-użytkowego. Model ten pomimo swoich małych rozmiarów jak na klasę SUV zapewnia sporą ilość miejsca w swoim wnętrzu. Dzięki takiemu atutowi istnieje możliwość przewożenia 5, a nawet 7 osób. Dlatego właśnie pojazd ten jest przeznaczony głównie dla osób poszukujących pojazdu o charakterze rodzinnym, który zapewni bezpieczną, dynamiczną oraz komfortową podróż na dalekich dystansach. Auto zostało również wyprodukowane dla ludzi szukających samochodu wielofunkcyjnego, który poradzi sobie z dziurawymi drogami oraz trasami terenowymi.


Pierwsza generacja  modelu Nissan Qashqai była produkowana w latach 2007-2013. Model ten posiadał bardzo solidną konstrukcję, dzięki której obciążenia generowane przez dużą liczbę osób przewożonych w aucie nie stanowiły żadnego problemu i nie powodowały awarii ani uszkodzeń. Dzięki bogatemu wyposażeniu nawet bardzo długa jazda nie jest nudna ani niewygodna. Warto zaznaczyć, że wersja ta była dostępna jako 5-drzwiowy crossover z napędem na przednią oś lub na cztery koła. Moc silnika była przenoszona na taki napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej albo 6-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 1.5-2.0 litra zapewniały moc na poziomie 109-150 koni mechanicznych.


Od 2013 roku produkowana jest druga generacja  modelu Nissan Qashqai, która również charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz bardzo dobrymi osiągami.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan qashqai?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Qashqai jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Qashqai. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt