Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 32400 do 32400

Jaka jest historia marki nissan quest?

Samochód marki Nissan Quest to pojazd osobowy zaliczany do grona aut typu minivan. Jest to więc auto oferujące przede wszystkim przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie całych rodzin w bardzo komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Na podstawie tych informacji można zauważyć, że pojazd ten został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy poszukują komfortowego, dynamicznego, a także bezpiecznego środka transportu dla siebie oraz swoich rodzin lub innych zorganizowanych grup ludzi.


Nissan Quest jest samochodem produkowanym od 2013 roku. W pojeździe tym zastosowano wiele elementów wyposażenia, dzięki którym jazda zostaje umilona, a poziom jej bezpieczeństwa jest wysoki nawet w przypadku pokonywania dłuższej trasy z dużą prędkością. Solidna konstrukcja sprawiała, że auto jest odporne na przeciążenia, a także uszkodzenia mechaniczne. Bardzo ważnym atutem tego modelu jest ogólna, wysoka jakość wykonania. Dotychczas powstały cztery generacje tego modelu różniące się pod względem wyglądu i zastosowanych technologii. Dzięki licznym modernizacjom pojazd nadal spełnia wymagania rynkowe dotyczące jakości, trwałości i bezpieczeństwa.


Od 2010 roku aż po dziś dzień produkowana jest czwarta generacja prezentowanego samochodu Nissan Quest. Model ten to 4-drzwiowy minivan dysponujący skrzynią biegów w wersji CVT. Zastosowano w nim silniki o pojemności 3.5 litra, które generują moc na poziomie 260 koni mechanicznych. Rozwiązanie takie zapewniało bardzo dobre osiągi zadowalające wielu użytkowników.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan quest?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Quest jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Quest. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Quest
Ocena marki: 4.8132 na 5 W oparciu o 132 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt