Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 34900 do 49999

Jaka jest historia marki nissan sentra?

Samochód marki Nissan Sentra to pojazd mechaniczny, który w latach 1982-1999 był produkowany jako pojazd subkompaktowy, a od 2000 roku jest produkowany jako pełny kompakt. Oznacza to, że model taki charakteryzuje się zwartą budową, ale jego wnętrze jest w stanie zapewnić względnie komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. W związku z tym auto takie spełnia zadania pojazdu rodzinnego, ale posiada również wiele cech, dzięki którym może być z powodzeniem użytkowane jako samochód o charakterze miejskim zapewniający transport w różne miejsca na krótkich dystansach (szkoła, praca, miasto, zakupy, itp). Model ten został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych autem spełniającym różne funkcje.


Przez cały okres produkcji powstało aż siedem generacji modelu Nissan Sentra. Przeprowadzano wiele modyfikacji obejmujących wygląd zewnętrzny, wyposażenie, zastosowane technologie, systemy, układy, itp. Dzięki nim prezentowane auto zapewniało zawsze zgodność z normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej, a także spełniało rygorystyczne wymagania użytkowników.


Od 2013 roku aż do dziś produkowany jest Nissan Sentra siódmej generacji. Jest to model dostępny w wersji nadwozia sedan z czterema drzwiami. W samochodzie tym zastosowano 6-biegową skrzynię manualną lub przekładnię CVT odpowiedzialną za wydajne przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Jeśli chodzi o silniki zastosowane w tym modelu to wykorzystano jednostki o pojemności 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Zapewniały one odpowiednią moc, a także bardzo dobre osiągi przy jednoczesnym zachowaniu przyzwoitego poziomu ekonomii i względnie niskiego poziomu spalania paliwa.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan sentra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Sentra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Sentra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Sentra
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt