Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 17500 do 17500

Jaka jest historia marki nissan skyline?

Nissan Skyline to pojazd mechaniczny zaliczany do grona samochodów o charakterze sportowym. W związku z tym najważniejszym atutem takiego auta jest możliwość generowania bardzo dobrych osiągów zbliżonych do tych generowanych przez pojazdy wyczynowe startujące w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Samochód tego typu posiada ograniczone wnętrze, więc użytkowanie go jako auta rodzinnego jest raczej niepraktyczne. Model ten został wyprodukowany z myślą o osobach, które są zainteresowane możliwością dynamicznego i szybkiego pokonywania nawet dalszych dystansów.


Prezentowany model Nissan Skyline jest produkowany już od 1957 roku i przez cały ten czas powstało mnóstwo generacji, wersji i odmian tego pojazdu. Regularne modernizacje sprawiały, że pojazdy te różniły się od siebie wyglądem, bogactwem wyposażenia, zastosowanymi technologiami oraz innymi zmianami, dzięki którym ich jakość pozostawała na wysokim poziomie. W związku z tym samochód przez cały czas zapewniał zgodność z najwyższymi standardami ustalanymi przez producentów nowoczesnych samochodów.


Od 2014 roku produkowana jest wersja znana jako Skyline Sedan. Jak sama nazwa wskazuje, jest to samochód o nadwoziu sedan posiadający 4 drzwi. Auto tego rodzaju posiada napęd na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 7-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano jednostkę napędową o pojemności 3.5 litra wspomaganą przez dodatkowy silnik elektryczny. Dzięki temu rozwiązaniu auto zapewnia bardzo dobre osiągi i nie spala za wiele paliwa.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan skyline?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Skyline jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Skyline. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Skyline
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt