Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 11900 do 11900

Jaka jest historia marki nissan terrano?

Nissan Terrano to pojazd osobowy wchodzący w skład segmentu samochodów sportowo-użytkowych. Jest to więc auto charakteryzujące się przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość zmieszczenia całej rodziny. Oznacza to, że prezentowany model może być wykorzystywany jako rodzinny SUV. Samochód tego rodzaju został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem komfortowego i bezpiecznego pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy na krótkich, a także długich dystansach dla siebie oraz swojej rodziny. Jest to samochód dla ludzi zainteresowanych posiadaniem pojazdu wielozadaniowego radzącego sobie z jazdą po szosach lub w terenie.


Bardzo ważną cechą charakteryzującą prezentowany samochód Nissan Terrano jest jego solidna konstrukcja. Dzięki niej auto jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz różne przeciążenia związane z jazdą w warunkach terenowych. W skład wyposażenia wchodziły różne elementy i układy odpowiadające za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu pomimo jazdy w niekorzystnych warunkach terenowych.


W latach 1993-2006 była produkowana najnowsza, druga generacja opisywanego samochodu. Nissan Terrano II był dostępny jako pojazd 3 lub 5-drzwiowy. W modelu tym stosowano silniki o pojemności 2.4, 2.7 oraz 3.0 litra. Zapewniały one wysoką moc, odpowiedni poziom przyspieszenia, prędkość maksymalną, moment obrotowy oraz inne parametry stojące na bardzo dobrym poziomie. Dzięki temu możliwa była wydajna i dynamiczna jazda w terenie o umiarkowanym oraz średnim poziomie trudności.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan terrano?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Terrano jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Terrano. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Terrano
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt