Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan Titan

nissan titan

Nissan Titan to samochód zaliczany do pojazdów typu pickup. Jest to model, który charakteryzuje się ograniczonym miejscem dla ludzi i pozwala na przewożenie 2 lub 4 osób (w zależności od wybranej wersji). Nie jest to więc samochód o charakterze rodzinnym. Pojazd tego typu jest modelem, w którym najważniejszą cechą jest jego otwarta tylna część przeznaczona do transportu różnych towarów. W związku z tym auto cieszy się zainteresowaniem różnych firm potrzebujących samochodu do przewożenia ładunków o dużej masie i różnych gabarytach. Samochód ten został wyprodukowany głównie z myślą o jego komercyjnym wykorzystaniu.


Prezentowany pojazd Nissan Titan jest produkowany od 2003 roku i jest dostępny w kilku wersjach wyposażeniowych. Obejmują one elementy, układy, a także systemy odpowiadające za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także wydajności w przypadku transportu bardzo ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. Bardzo ważną cechą tego modelu jest wzmocniona konstrukcja, która jest w stanie utrzymać bardzo duże obciążenie.


Nissan Titan to samochód wyposażony w napęd na tylną oś, ale są również dostępne bardziej terenowe wersje z napędem na cztery koła. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni automatycznej, a silniki o pojemności 5.6 litra generują moc na poziomie 309 oraz 321 koni mechanicznych. Umożliwiają one generowanie bardzo dobrych osiągów, dzięki którym jazda z nawet bardzo dużym obciążeniem może być dynamiczna i niezwykle wydajna.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan titan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Titan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Titan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt