Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan X-Trail

nissan x-trail

Nissan X-Trail to model samochodu osobowego klasy SUV. Jest to innymi słowy auto sportowo-użytkowe, które zapewnia swoim użytkownikom przestronne wnętrze umożliwiające transport 5 osób. Dzięki temu samochód ten spełnia zadania pojazdu o charakterze rodzinnym, który zapewnia swoim użytkownikom wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowany model stworzono więc z myślą o osobach szukających dynamicznego, wygodnego i solidnego auta rodzinnego, które poradzi sobie dobrze nie tylko na asfalcie, ale również w terenie o umiarkowanym i średnim stopniu trudności.


Prezentowane auto Nissan X-Trail jest produkowane od 2001 roku. Model ten charakteryzuje się solidną konstrukcją, dzięki której radzi on sobie z przeciążeniami generowanymi przez 5 osób oraz przez jazdę w trudnych warunkach o charakterze terenowym. Przez cały okres produkcji powstały trzy generacje różniące się od siebie wielkością, wyglądem oraz zastosowanym wyposażeniem.


Od 2013 roku produkowana jest trzecia, najnowsza generacja opisywanego modelu samochodu Nissan X-Trail. Pojazd ten zapewnia miejsce dla 5, a nawet 7 osób i jest wyposażony w nawigację, system kontrolujący hamowanie silnikiem, ESP oraz wiele innych systemów, urządzeń i elementów poprawiających nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. W opisywanym aucie za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna lub automatyczna posiadająca tyle samo przełożeń. Silniki o pojemności 1.6-2.5 litra zapewniają moc na poziomie 130-170 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan x-trail?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan X-Trail jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan X-Trail. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt