Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 1007

peugeot 1007

Samochód osobowy marki Peugeot 1007 to pojazd miejski o nadwoziu minivan. Auto takie charakteryzuje się ograniczoną przestrzenią pozwalającą na przewożenie 4 osób w komfortowych warunkach. Nie jest to więc auto rodzinne, a jego głównym przeznaczeniem jest użytkowanie na obszarach miejskich oraz krótkich dystansach. Samochód ten został zaprojektowany głównie z myślą o ludziach szukających bardzo komfortowego, bezpiecznego auta miejskiego zapewniającego bardzo dobre warunki jazdy spełniające nawet bardzo wygórowane oczekiwania użytkowników.


Opisywane auto Peugeot 1007 było produkowane w latach 2004-2009. Model ten posiadał ciekawe wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Jednym z bardziej interesujących rozwiązań było zastosowanie drzwi bocznych w wersji przesuwanej. Dzięki nim wsiadanie i wysiadanie pojazdu było ułatwione w zatłoczonych obszarach miejskich. Inne elementy wyposażenia również wpływały pozytywnie na poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Peugeot 1007 był 3-drzwiowym minivanem wyposażonym w napęd na przednie koła charakterystyczny dla samochodów miejskich. Pojazd ten dysponował 5-biegową przekładnią manualną lub 5-biegową skrzynią automatyczną odpowiedzialną za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Silniki benzynowe o pojemności 1.4 i 1.6 litra zapewniały moc na poziomie 73, 88 oraz 109 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 1.4 i 1.6 litra zapewniały z kolei moc sięgającą poziomu 68 oraz 109 koni mechanicznych. Dzięki temu były dostępne bardziej dynamiczne oraz bardziej oszczędne auta tego typu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 1007?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 1007 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 1007. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt