Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 508

peugeot 508

Pojazd osobowy, który jest produkowany pod nazwą Peugeot 508 to auto o charakterze rodzinnym zaliczane do grona klasy średniej. Spełnia ono zadania pojazdu dla średnich i dużych rodzin, ponieważ dysponuje przestronnym wnętrzem dla 5 osób, sporą przestrzenią bagażową oraz wyposażeniem, dzięki któremu nawet bardzo długa podróż może być wygodna, ciekawa, a także bezpieczna. Oznacza to, że prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o ludziach, którym zależało na zapewnieniu dobrego ale niedrogiego w zakupie i eksploatacji samochodu zapewniającego odpowiednie warunki jazdy na długich dystansach.


Prezentowany samochód Peugeot 508 jest produkowany od 2010 roku jako 4-drzwiowy sedan, a od 2011 roku wytwarzana jest jego wersja kombi z 5 drzwiami. Jeśli chodzi o wyposażenie to jest ono bardzo bogate, a także bardzo nowoczesne. Obejmuje ono systemy, takie jak kamera cofania, system kontroli martwego kąta oraz wiele innych urządzeń, systemów i układów, dzięki którym jazda tym pojazdem jest bardzo bezpieczna i wygodna.


Peugeot 508 to auto dysponujące napędem na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, ale dostępne są również wersje tego auta wyposażone w skrzynie automatyczne, które posiadają również 5 albo 6 przełożeń. Benzynowe silniki o pojemności 1.6 litra zapewniają moc 120 i 156 koni mechanicznych, a silniki diesla o pojemności 1.6, 2.0 oraz 2.2 litra generują moc 115, 140, 163 oraz 204 koni mechanicznych. Dostępna jest też wersja dieslowska wspierana przez silnik elektryczny (163 + 37 koni mechanicznych).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 508?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 508 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 508. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt