Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 208

peugeot 208

Peugeot 208 to samochód osobowy zaliczany do grona aut klasy B. Jest to więc pojazd charakteryzujący się bardzo małymi rozmiarami i dlatego często nazywa się go potocznie autem subkompaktowym. Jest to klasa pośrednia pomiędzy pojazdami miejskimi, a typowymi kompaktami, jednak prezentowana wersja spełnia przede wszystkim zadania samochodu o charakterze miejskim. Auto posiada mało miejsca, więc użytkowanie go w formie pojazdu rodzinnego na dalekich dystansach może być po prostu niepraktyczne.


Prezentowany samochód Peugeot 208 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dzięki której nie tylko prezentuje się on atrakcyjnie, ale jest również odporny na różne niekorzystne czynniki. Auto jest wytwarzane od 2012 roku i posiada ono bardzo bogate wyposażenie, dzięki któremu jazda jest bezpieczna, komfortowa i przystosowana przede wszystkim do warunków miejskich. Rodzaj i zakres zastosowanego wyposażenia zależy od wybranej wersji opisywanego modelu. Dzięki licznym technologiom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo Peugeot 208 zdobył 5 gwiazdek bezpieczeństwa w testach Euro NCAP.


Jak na auto Peugeot 208 miejskie przystało, opisywany samochód posiada napęd na przednie koła. Jeśli chodzi o silniki to opisywany samochód został wyposażony w jednostki napędowe o pojemności 1.0-1.6 litra w benzynie. Zapewniają one moc na poziomie 68-200 koni mechanicznych. Dostępne są również silniki diesla, których pojemność to zakres 1.4 oraz 1.6 litra, a ich moc stoi na poziomie 68-115 koni mechanicznych. Można więc znaleźć silniki o bardziej ekonomicznym oraz bardziej dynamicznym charakterze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 208?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 208 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 208. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt