Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 406

peugeot 406

Peugeot 406 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Oznacza to, że model ten dysponował wnętrzem zapewniającym miejsce dla 4 (coupe) lub 5 (pozostałe nadwozia) osób. Oznacza to, że prezentowany samochód nadawał się do użytkowania przez małe i średnie rodziny, którym zależało na wejściu w posiadanie auta przystosowanego do dalszych dystansów. Auto takie zapewniało wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, więc długie podróże nie były bardzo męczące ani niebezpieczne.


Prezentowany samochód Peugeot 406 był produkowany w latach 1995-2004. Auto było dostępne jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowe kombi lub 2-drzwiowe coupe. W skład wyposażenia wchodziły różne urządzenia, elementy oraz układy i systemy, dzięki którym opisywane auto zapewniało wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W związku z tym samochód ten nadawał się do użytkowania przez rodziny składające się nie tylko z osób dorosłych, ale również z dzieci. Nie groziła im nuda w czasie dalekich dystansów.


Opisywany pojazd Peugeot 406 był samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś. Moc silnika była przenoszona na taki napęd przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego opisywany samochód był dostępny w wersji posiadającej automatyczną skrzynię posiadającą 4 przełożenia. W modelu tym zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.6-2.9 litra, które generowały moc na poziomie 90-207 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie o pojemności 1.9-2.2 litra zapewniały z kolei moc sięgającą poziomu 75-136 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 406?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 406 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 406. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt