Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 807

peugeot 807

Peugeot 807 to samochód osobowy zaliczany do grona aut typu van. Oznacza to, że prezentowany pojazd dysponował bardzo przestronnym wnętrzem, które umożliwiało komfortowe, a także bezpieczne przewożenie maksymalnie 5, a nawet 8 osób. Dzięki temu atutowi opisywany samochód mógł być użytkowany jako auto dla dużych rodzin. Często również można było się spotkać z użytkowaniem komercyjnym przez firmy specjalizujące się w transporcie pasażerskim. Prezentowany model wyprodukowano przede wszystkim z myślą o użytkownikach zainteresowanych posiadaniem pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy.


Prezentowany model samochodu Peugeot 807 był produkowany w latach 2002-2014 jako pojazd typu minivan. Auto tego rodzaju charakteryzowało się solidną konstrukcją, która była w stanie utrzymać obciążenia generowane przez maksymalną liczbę 8 osób oraz przewożone bagaże. Ładowność tego auta jest spora, więc nic dziwnego, że charakteryzowało się ono bardzo solidną konstrukcją. Wyposażenie pojazdu było również bogate i wpływało ono pozytywnie na poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowane auto Peugeot 807 było dostępne w wersji z napędem na przednie koła. Moc silnika była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 4 lub 6-biegowej skrzyni automatycznej, ale oferowane były również wersje wyposażone w przekładnię manualną posiadającą 5 lub 6 przełożeń. Jednostki napędowe zastosowane w tym pojeździe zapewniały odpowiedni poziom dynamiki, dzięki której auto nie miało problemów z ruszaniem, przyspieszaniem oraz szybką jazdą nawet w przypadku maksymalnego obciążenia.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 807?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 807 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 807. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt