Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Peugeot RCZ

 • Peugeot RCZ

  Peugeot RCZ 1.6 , xenony , serwisowany

  44900
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  66284 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  160 KM
  Poj. silnika:
  1598 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Peugeot RCZ to francuski samochód osobowy zaliczany do segmentu aut o charakterze sportowym. Prezentowany pojazd generuje bardzo dobre osiągi, dzięki którym możliwa jest szybka i agresywna jazda z wysoką prędkością oraz bardzo dużym przyspieszeniem. Auto generuje osiągi podobne to tych, które są generowane przez samochody wyczynowe biorące udział w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Ze względu na ograniczone wnętrze, samochód ten jest w stanie przewozić tylko 4 osoby. Nie jest to więc auto rodzinne tylko pojazd wyprodukowany z myślą o ludziach zainteresowanych możliwością szybkiego i dynamicznego pokonywania nawet bardzo dalekich dystansów.


Opisywany samochód osobowy Peugeot RCZ jest produkowany od 2010 roku aż po dziś dzień. Auto charakteryzuje się agresywnym, sportowym wyglądem, a także sprzętem, dzięki któremu jazda jest nie tylko dynamiczna, ale również bardzo bezpieczna i wygodna. Warto dodać, że współczynnik oporu powietrza jest bardzo niski w przypadku tego auta. Dzięki niemu poziom spalania paliwa nie jest aż tak wysoki (jak na auto sportowe), a dynamika stoi na zadowalającym poziomie. Auto posiada system ABS, układ wspomagający ruszanie pod górę, klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych elementów.


Opisywane 2-drzwiowe coupe Peugeot RCZ jest samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś. Moc silnika jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub skrzyni automatycznej posiadającej tyle samo przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra oferują moc 156, 200 oraz 270 koni mechanicznych. Silnik dieslowski o pojemności 2.0 litra zapewnia moc 163 koni mechanicznych.

Polska

Peugeot RCZ - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Peugeot RCZ w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt