Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 308

peugeot 308

Peugeot 308 to samochód osobowy produkowany przez francuski koncern Peugeot jako pojazd klasy kompaktowej. Auto takie charakteryzowało się małym rozmiarem pomimo, którego możliwe było względnie wygodne i bezpieczne przewożenie 5 osób. W związku z tym opisywany samochód nadaje się do użytkowania jako pojazd rodzinny przeznaczony na dłuższe dystanse. Oprócz tego opisywane auto jest samochodem, który może spełniać zadania auta miejskiego, ponieważ posiada cechy takie jak zwrotność, mały rozmiar, dynamika, itp. W związku z tym można stwierdzić, że prezentowane auto jest autem wyprodukowanym dla ludzi poszukujących samochodu wielofunkcyjnego.


Prezentowany Peugeot 308 to samochód, którego pierwsza generacja była produkowana w latach 2007-2013. Model ten dysponował wyposażeniem zwiększającym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Był to samochód z napędem na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, a także 4 i 6-biegowej przekładni o charakterze automatycznym. Silniki benzynowe o pojemności 1.4 oraz 1.6 litra zapewniały moc 95-200 koni mechanicznych, a silniki wysokoprężne 1.6 i 2.0 litra generowały moc 90-163 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Peugeot 308 to samochód produkowany od 2013 roku jako 5-drzwiowy hatchback lub 5-drzwiowe kombi. Opisywany samochód również posiada bardzo dobre wyposażenie. Auto tego typu wyposażone jest również w napęd na przednią oś, a moc silnika jest przenoszona na przednie koła przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Silniki 1.2-2.0 litra generowały bardzo dobrą moc. Najmniejsza wersja 1.2 generowała 130 koni mechanicznych mocy. Prędkość maksymalna tego auta to poziom 199 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h to poziom 10,4 sekundy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 308?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 308 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 308. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt