Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 2008

peugeot 2008

Samochód osobowy marki Peugeot 2008 to osobowy crossover stanowiący połaczenie vana oraz pojazdu sportowo-użytkowego. Oznacza to, że bardzo ważną cechą takiego samochodu jest przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość transportu 5 osób. Dzięki takiemu rozwiązaniu prezentowane auto może być użytkowane jako auto o charakterze rodzinnym. Ludzie przebywający w tym samochodzie mogli liczyć na bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu opisywany model nadawał się do użytkowania nawet na bardzo dalekich dystansach.


Cechą charakterystyczną konstrukcji modelu znanego jako Peugeot 2008 jest jej duża solidność. Dzięki niej prezentowany pojazd jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na przeciążenia generowane przez pełne obłożenie pojazdu 5 osobami. Dzięki bogatemu wyposażeniu, zarówno kierowca, jak również wszyscy pasażerowie mieli zapewnione bardzo dobre warunki jazdy obejmujące komfort, a także bezpieczeństwo. Rodzaj wyposażenia zastosowany w tym modelu zależał od wybranej wersji.


Prezentowane auto jest produkowane od 2013 roku. Samochód tego rodzaju dysponuje napędem na przednią oś. Opisywany pojazd jest samochodem, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada 5 i 6-biegowa skrzynia manualna lub 4-biegowa skrzynia automatyczna. Silniki benzynowe o pojemności 1.2 oraz 1.6 litra zapewniają moc na poziomie 82 i 120 koni mechanicznych. Jednostki wysokoprężne o pojemności 1.4 oraz 1.6 litra zapewniają moc na poziomie 68, 92 oraz 115 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 2008?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 2008 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 2008. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt