Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Peugeot Expert

 • Peugeot Expert

  Peugeot Expert 2.0 HDI , 128 KM , 9 osobowy

  48999
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  109000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  128 KM
  Poj. silnika:
  1997 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Peugeot Expert to samochód zaliczany do grona małych pojazdów o charakterze dostawczym. Opisywany pojazd zapewnia więc przede wszystkim sporą przestrzeń umożliwiającą przewożenie sporych ilości ładunków o dużej masie, a także różnych gabarytach. Dostępne są również wersje osobowe będące w stanie przewozić nawet 5, a także 9 osób. W związku ze wspomnianymi wyżej cechami, prezentowany samochód jest wykorzystywany przede wszystkim przez firmy, których działalność wiąże się z transportem ładunków lub pasażerów.


Bardzo istotną cechą charakteryzującą opisywany samochód Peugeot Expert jest jego solidna konstrukcja. Dzięki niej, model ten jest w stanie utrzymać nawet bardzo spore obciążenia generowane przez 9 osób lub przez przewożone ładunki. W związku ze swoją wysoką jakością auto cieszyło i cieszy się dużą popularnością, a w okresie jego produkcji od 1995 roku aż do dziś powstały dwie generacje prezentowanego modelu.


Pierwsza generacja opisywanego modelu Peugeot Expert była produkowana w latach 1995-2006 w wersji 3, 4 oraz 5-drzwiowej. W skład jego wyposażenia wchodziło wiele elementów odpowiedzialnych za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, bezpieczeństwa, a także wydajności przewozu pasażerów lub ładunków. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowego automatu. Silniki 1.6-2.0 litra zapewniały moc 69-136 koni mechanicznych.


Generacja druga Peugeot Expert jest produkowana od 2006 roku. Jest to również auto z napędem na przednią oś oraz 5 i 6-biegową skrzynią manualną. Model ten został wyposażony w silniki diesla o pojemności 1.6 oraz 2.0 litra oraz mocy 90-136 koni mechanicznych.

Polska

Peugeot Expert - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Peugeot Expert w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt