Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 607

peugeot 607

Peugeot 607 to auto francuskiej produkcji zaliczane do grupy pojazdów tak zwanej klasy premium. Model ten był więc pojazdem zapewniającym przestronne, komfortowe oraz bezpieczne wnętrze zapewniające bardzo dobre warunki jazdy dla maksymalnie 5 osób. Nawet w przypadku długiej podróży, ludzie przebywający w pojeździe nie powinni narzekać na dyskomfort, zmęczenie, nudę czy też niski poziom bezpieczeństwa. W związku z tymi informacjami można stwierdzić, że opisywany samochód został wyprodukowany z myślą o bogatszych użytkownikach, którym zależało na wejściu w posiadanie samochodu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla nich oraz ich rodzin, a także na pojeździe generującym bardzo dobre osiągi.


Prezentowany samochód Peugeot 607 był produkowany w latach 1999-2010 jako 4-drzwiowy sedan. Auto charakteryzowało się dużą trwałością oraz wysoką jakością wykonania. W skład wyposażenia wchodziły elementy takie jak klimatyzacja, radio z odtwarzaczem płyt CD, elektryczne szyby, poduszki powietrzne, system ABS oraz centralny zamek. Te oraz inne urządzenia, układy i systemy sprawiały, że jazda modelem Peugeot 607 była komfortowa, a także bardzo bezpieczna.


Samochód znany jako Peugeot 607 był modelem wyposażonym w napęd na przednie koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych, ale dostępne były również wersje wyposażone w przekładnie automatyczne dysponujące 4, 5 lub 6 przełożeniami. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to w prezentowanej wersji zastosowano jednostki napędowe 2.2 oraz 3.0 litra o mocy 158 oraz 211 koni mechanicznych. Silniki diesla posiadały z kolei pojemność 2.0, 2.2 oraz 2.7 litra i generowały moc na poziomie 133-204 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 607?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 607 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 607. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt