Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 107

peugeot 107

Peugeot 107 to samochód osobowy zaliczany do grona aut klasy miejskiej. Jest to więc pojazd, którego główną cechą charakterystyczną był mały rozmiar. Zapewniał on możliwość przewożenia zaledwie czterech osób, więc nie był to samochód o charakterze miejskim. W związku z tymi informacjami, prezentowane auto było produkowane z myślą o osobach, którym zależy na posiadaniu małego, zwrotnego i niedrogiego w eksploatacji pojazdu zapewniającego dojazd w różne miejsca na krótkich dystansach (praca, szkoła, miasto, itp.).


Jednym z najważniejszych atutów opisywanego modelu samochodu miejskiego Peugeot 107 była jego niska masa własna. Prezentowane auto ważyło zaledwie 790-880 kilogramów i dzięki temu możliwe było zachowanie odpowiednio wysokiego poziomu dynamiki jazdy pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników. Oprócz tego pojazd dysponował nowoczesnym wyposażeniem, które poprawiało poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy w warunkach miejskich i nie tylko.


Prezentowane auto Peugeot 107 było pojazdem miejskim produkowanym w latach 2005-2014. Był to model wyposażony w napęd na przednią oś charakterystyczny dla małych aut przystosowanych do ruchu miejskiego. Ten 3 lub 5-drzwiowy hatchback dysponował napędem na przednią oś, a moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub półautomatycznej posiadającej taką samą liczbę przełożeń. Silnik benzynowy 1.0 litra zapewniał moc 68 koni mechanicznych, natomiast jednostka wysokoprężna o pojemności 1.4 litra zapewniała moc na poziomie 54 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 107?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 107 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 107. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt