Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Peugeot Bipper

 • Peugeot Bipper

  Peugeot Bipper 1.3 HDI , gwarancja , dwuosobowy

  31900
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  67000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1248 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód istniejący na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Peugeot Bipper to pojazd zaliczany do grona aut osobowych lub dostawczych w zależności od wybranej wersji. Opisywane auto w wersji osobowej umożliwia przewożenie maksymalnie 5 osób. Jeśli chodzi o wersję dostawczą to oferuje ona miejsce tylko dla 2 ludzi, ale w zamian za to zapewnia bardzo obszerną przestrzeń bagażową, w której istnieje możliwość przewożenia różnych towarów o sporej masie, a także nietypowych gabarytach. W związku ze swoimi cechami, prezentowany pojazd jest wykorzystywany w głównej mierze przez różne firmy, które poszukują auta do przewozu pasażerów lub materiałów, produktów, narzędzi albo innych przedmiotów.


Prezentowany pojazd Peugeot Bipper jest produkowany od 2007 roku aż po dziś dzień. Model ten wyposażono w profesjonalny sprzęt zapewniający komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz możliwość wydajnego transportu różnych ładunków. Bardzo istotną cechą tego modelu jest jego solidna konstrukcja, dzięki której jest on w stanie dokonać transportu nawet bardzo ciężkich przedmiotów bez żadnych uszkodzeń oraz innych problemów.


Opisywany pojazd Peugeot Bipper jest autem przystosowanym do miejskiego transportu towarów lub osób. Świadczy o tym między innymi zastosowany napęd na przednią oś. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w prezentowanym aucie zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4 litra, które generują moc na poziomie 73 koni mechanicznych. Istnieją również wersje z silnikami diesla, które oferują moc na poziomie 70 koni mechanicznych.

Polska

Peugeot Bipper - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Peugeot Bipper w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt