Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot Partner

peugeot partner

Samochód noszący nazwę Peugeot Partner to auto o charakterze osobowo-dostawczym, które w zależności od wybranej wersji lub generacji oferuje możliwość przewożenia maksymalnie 2, 5 lub 7 osób. W związku z tym pojazd ten może spełniać zadania auta o charakterze rodzinnym, ale oprócz tego spełnia on rolę auta komercyjnego przeznaczonego do transportu towarów lub pasażerów. Cieszy się on bowiem zainteresowaniem wielu firm transportowych oraz działających w innych branżach. Są to firmy, których działalność wiąże się bezpośrednio lub pośrednio z transportem towarów albo pasażerów.


Opisywany model Peugeot Partner jest produkowany od 1996 roku i do tej pory powstały dwie generacje tego samochodu. Pojazd taki charakteryzował się bardzo solidną, wzmocnioną konstrukcją, dzięki której istniała możliwość utrzymania bardzo dużych obciążeń generowanych przez pasażerów lub transportowane ładunki. Wyposażenie auta zapewnia bardzo dobre warunki pozwalające na komfortowy i bezpieczny przewóz ludzi i przedmiotów.


Pierwsza generacja Peugeot Partner jest produkowana od 1996 roku, a druga od 2008 roku. Jest to pojazd z napędem na przednią oś. Obie generacje dysponują 5-biegową skrzynią manualną, natomiast generacja druga posiada dodatkową skrzynię biegów w wersji zautomatyzowanej, posiadającą 6 przełożeń. W pierwszej generacji stosowano silniki o pojemności 1.1-2.0 litra oraz mocy 60-109 koni mechanicznych. Generacja druga jest z kolei wyposażona w jednostki napędowe o pojemności 1.6 litra oraz mocy 75-120 koni mechanicznych (benzyna oraz diesel).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot partner?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot Partner jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot Partner. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt